ПроектТеплоПлюс

Україна, м. Чернігів, (050)668-96-73, (0462)647-288

Будинкові теплолічильники

     На сьогодні, Теплопостачальні  організації міста Чернігова надали можливість встановлення теплолічильників для обліку споживаного тепла  багатоквартирними  житловими будинками. Дана можливість передбачає встановлення  вузла обліку тепла на введенні теплотраси в будинок. Вузол обліку тепла, рахуватиме весь об’єм споживаного тепла житловими будинками. Цей захід дозволить мешканцям будинку заощадити свої витрати на опалення будинку на третину і більше.

Процес встановлення будинкового  теплолічильника можна розбити на декілька етапів:

  1. Організація зборів мешканців будинку з питання встановлення теплолічильника.
  2. Складання протоколу (письмова форма) зборів мешканців будинку по встановленню теплолічильника на житловий будинок. У цьому протоколі вказується відповідальна особа з будинку за встановлення теплолічильника, а також по квартирну згоду мешканців будинку.
  3. Здобуття письмової згоди ЖЕКа  обслуговуючого даний будинок на встановлення теплолічильника (за необхідністю).
  4. Здобуття технічних умов у теплопостачальній організації.
  5. Замовити  проект на встановлення  теплолічильника на Ваш будинок.
  6. Погоджувати даний проект з теплопостачальною організацією.
  7. Замовити встановлення  вузла обліку на житловий будинок у фірмі, яка має ліцензію на даний вид робіт.
  8. Ввести в эксплуатацію даний вузел обліку тепла.

     Якщо Ви вирішили встановити теплолічильник на житловий будинок, Вам доведеться зробити вибір: займатися всім самостійно, або доручити дану роботу спеціалізованій  організації?

     Звернувшись в ПП «ПроєктТеплоПлюс» і замовивши встановлення вузла обліку тепла, Ви отримуєте повний комплекс послуг. З моменту Вашого дзвінка всі проблеми і тонкощі встановлення  теплолічильника у житловому будинку, лягають на Нас до повного введення вузла обліку теплової енергії в експлуатацію. Всіма питаннями від взяття технічних умов, проектування, узгодження проекту, комплектації устаткуванням, монтажними роботами і введенням в експлуатацію, займаємося лише Ми,  а від Вас лише протокол зборів мешканців будинку і оплата послуг. Ви вже через 2-3 тижні отримуєте готовий, введений в експлуатацію вузол обліку теплової енергії, а також  усю документацію (паспорт на лічильник, проект погоджений з «Облтеплокоммуненерго», «ТехНова» і акт про приймання).

     Вартість встановлення  теплолічильника на будинок визначається індивідуально у кожному випадку, після виїзду фахівця на об’єкт. Виїзд  фахівця  для вимірювання  на об’єкти  безкоштовний!

Повірка теплолічильників на будинок   від 1600 грн.

Будинкові теплолічильники

 
 
×

Залишити заявку